Hry bez hraníc 2015

V nedeľu 21. júna 2015 sa v Golianove na futbalovom ihrisku uskutočnili už tradičné „HRY BEZ HRANÍC“, ktoré zorganizoval miestny klub KDH a KDMS Nitra s podporou Obecného úradu. Na deti čakali viaceré nové disciplíny aj atrakcie.

FOTOGALÉRIA

 

Ochotní a dobre naladení dobrovoľníci preverili detskú šikovnosť na všetkých stanovištiach – deti si zahrali kriket, učili sa hasiť, zabehli slalom s pingpongovou loptičkou, preverili si presnosť svojej ruky, zalyžovali si na tráve, skúsili bocianí krok a skákanie vo dvojici. Pre najmenších bolo najväčším lákadlom lovenie rybičiek a všetky deti sa mohli do sýtosti vyskákať na trampolíne aj na nafukovacom hrade. Veľký úspech zožala disciplína U starej mamy, kde šikovné tety pripravili deťom chutný hotdog. Po zvládnutí všetkých disciplín dostali za odmenu balíček sladkostí. Rodičia svoje ratolesti neustále povzbudzovali, ba niektorí si spolu s nimi aj zasúťažili. Deti prišiel podporiť aj okresný predseda KDH Ján Vančo a okresný podpredseda KDH Miloslav Hatala.
Tento rok zavítali medzi nás aj dvaja maskoti – Kung Fu Panda a Žabiak z ThermalParku Nitrava, ktorí vyčarili deťom úsmev na tvári. Novinkou bolo aj losovanie tomboly. Starosta Golianova Ľuboš Kolárik spolu s vnúčikom vyžreboval meno výhercu rodinnej permanentky do ThermalParku Nitrava, ktorú získal Tobiáš Petrík. Ďalšiu rodinnú permanentku do tohto aquaparku venoval Obecný úrad Golianovo. Jej výhercom sa stal Samuel Sojka. Obom výhercom srdečne blahoželáme.
Všetci si vychutnávali nedeľnú pohodu, dobrú náladu a posedenie s priateľmi pri pagáčoch či pukancoch. Keďže bol v nedeľu Deň otcov, tak sme im popriali všetko najlepšie k ich sviatku a deti odmenili svojich ocinov odznakmi „super tato“.
Ďakujeme našim sponzorom – Obecnému úradu Golianovo, ThermalParku Nitrava a spoločnosti Tekmar. Vďaka patrí aj všetkým deťom, ktoré odtlačkami svojich rúk vytvorili nové logo našich „HIER BEZ HRANÍC“. Tešíme sa na vás opäť o rok.

FOTOGALÉRIA

NOVÉ - Registrácia do emailov

 ozDN.png

hasici.png

detom.png

logo-ofk.jpg

darmoty_logo.png

Webová stránka je optimalizovaná pre prehliadače Mozilla Firefox, OperaGoogle Chrome a Internet Explorer 11 s podporou JavaScriptu.

Svoje návrhy / postrehy k webu môžete písať na obec.golianovo(zavináč)gmail.com

© Obec Golianovo 2021, webdesign & layout by Ľubor, hosting by ATLANTIS,

Administrácia webu, Rozhlas administrácia