Oznam k plošnému testovaniu v obci Golianovo

Oznam k plošnému testovaniu v obci Golianovo : 

  • Testovať sa bude v sobotu dňa 06.02.2021 v čase od 8.00 - 12:00 hodiny a od 13:00 - 20.00 hodiny.  Budú otvorené dve testovacie miesta v Kultúrnom dome. Prvé testovacie miesto - Línia 1 - bude prednostne pre starších a chorých občanov, tehotné ženy a rodiča s malými deťmi.  2 testovacie miesto - Línia 2 bude pre ostatných občanov Golianova.
  • Testovať sa budú občania Golianova od 10 do 65 rokov. Testovania sa nemusia zúčastniť občania, ktorí prekonali Koronavírus COVID 19, a majú o tom doklad, nie starší ako 3 mesiace. Testovať sa môžu tiež občania nad 65 rokov a deti do 10 rokov v prípade, že potrebujú testovanie kvôli návšteve lekára, či nemocnice.
  • Vyzývame aj zákonných zástupcov detí, ktoré budú navštevovať Materskú školu a Základnú školu 1. stupňa, aby sa zúčastnili testovania, nakoľko potvrdenie o vykonaní testu aspoň jedného rodiča bude potrebné predložiť pri nástupe do školy a škôlky. 
  • Taktiež doporučujeme prísť na testovanie aj žiakom 2. stupňa ZŠ a ich zákonným zástupcom kvôli zisteniu prípadného výskytu a šírenia ochorenia COVID 19 pred predpokladaným otvorením školy 5.-9.ročníka.
  • Testovanie v obci Golianovo bude prednostné pre občanov Golianova. 
  • Občanom iných obcí a miest odporúčame prísť na testovanie v čase od 19:00 - 19:30 hod. 

Žiadame občanov o striktné dodržiavanie troch R, teda 2-metrové rozostupy, rúško na tvári a dezinfekcia rúk. Buďme ohľaduplní k sebe a aj k ostatným. 

Ďakujeme. 

Posledný odber bude vykonaný o 19.30hod.

 

© Obec Golianovo 2021, webdesign & layout by Ľubor, hosting by ATLANTIS,

Administrácia webu, Rozhlas administrácia